home

KRAMOLÍN – závodní areál pro drapákové motosporty

MOTOKROS • SUPERKROS • SAJDKÁRKROS • ČTYŘKOLKY • TRIAL

Závodní areál Kramolín - © foto Milan Demela

Náš závodní areál KRAMOLÍN najdete na této mapě: Najdete nás na mapy.cz

Kramolínská motokrosová trať je držitelem licence AČR do 30.4.2007 (č. lic. 220/017) pro pořádání MEZ MČR v motokrosu ve třídách 85, 125 ccm a Open, MEZ MČR v motokrosu družstev, MEZ MČR side, MEZ MČR čtyřkolek, volné mez. podniky ve výše uvedených kubaturách.

Závodní areál KRAMOLÍN poskytuje sportovní vyžití ve všech motocyklových disciplínách od nejmenších dětí až po nejstarší příznivce těchto sportů. Areál je možno pronajmout pro pořádání zkušebních a prezentačních jízd terénních motocyklů, automobilů, stavebních strojů nebo pořádání soustředění či společných tréninků.

Areál je vybaven na úrovni vším co k těmto sportům patří: depem závodních strojů, kryté stanoviště technické přejímky, věž pro časomíru, konferenční místnost pro JURI, ředitelství závodu, V.I.P., stanoviště komentátora, mycí box pro motocykly, stanoviště záchranné služby, sociální zařízení a sprchy, tiskové středisko, občerstvení, dva kruhové bazény, parkoviště pro diváky.

V areálu se nachází i krytý parket pro pořádání doprovodného kulturního programu. Amfiteátr je možno si pronajmout.

Motokrosové tratě jsou vybaveny padacími startovacími zařízeními, lávkami pro přechod diváků, ochrannými valy z pneumatik. Tratě jsou upraveny tak, aby měl divák co největší rozhled.